KOMİSYONLAR

Girişimcilik Komisyonu

Amacı: İl ve ilçelerimizde bulunan, yeni kuruluma açık altyapısı olan ve iş fikri bulunan girişimcilere her türlü desteği sağlamak

Çalışma Alt Grupları: · KOBİLER · Kadın Girişimcilik · Eğitim · Kişisel Gelişim

İnsan Kaynakları Geliştirme Komisyonu

Amacı: Dernek faaliyetleri kapsamında ülkemizdeki insan kaynaklarının iyi hizmet verebilmeleri surecini takip etmek

Çalışma Alt Grupları: · İstihdam ve Sosyal Güvenlik · Eğitim · Kayıt Dışı Ekonomi ile Mücadele

Tanıtım ve Medya Komisyonu

Amacı: Dernegimizin yurutmus oldugu veya yurutecegi faaliyetlerin, projelerin duyurusu ve tanıtımı konusunda çalışma yapmak. Başlıca faaliyetleri arasında, Aylık Bülten, Süresiz Yayınlar, Basın Toplantıları, Aylık Bülten, Süresiz Yayınlar, Basın Toplantıları yer almaktadır.

İletişim Komisyonu

Amacı: Dernek ile talepte bulunan kisi,kurum ve kuruluslar arasindaki iletisim ve koordinasoyonunu sağlamak, Proje Değerlendirme ve Koordinasyon konularında çalışmalar yürütmek.

AR-GE Komisyonu

Amacı: Dernek bünyesindeki projelerin araştırması ve geliştirmesi konusunda çalışmalar yürütemek, Proje Araştırma Geliştirme, Strateji Geliştirme ve Uygulama konularında faaliyetlerde bulunmak

Mali İşler ve Kaynak Oluşturma Komisyonu

Amacı: Derneğin faaliyetleri ve faaliyetler kapsamındaki projeler için finansal destek işlerini koordine etmek ve kaynaklar konusunda plan hazırlama faaliyetlerini yürütmek, Bütçe ve Kaynak Araştırma grubu ile çalışmalarını yürütmek.

Akademik Danışma Komisyonu

Amacı: Derneğin her türlü akademik ihtiyaç, problem ve çözümünü yürütme konusunda çalışmalar yapmak, Araştırma, İstatistik, Bilimsel Danışmanlık gibi konularda faaliyetlerini yürütmek.

Çözüm Komisyonu

Amacı: Gerek dernek içerisinde gerekse derneğin desteği ile yürütülen projelerde sorunların çözümüyle ilgili çalışmalar yürütmek, İşbirlikleri Geliştirme, STK Etkinliği, Sosyal Destek Projeleri gibi alanlarda çalışmalar yapmak.

Kariyer ve Yönlendirme Komisyonu

Amacı: Ögrenci veya yeni mezun vatandaşlarımıza kariyer fikri sağlama ve yönlendirme üzerinde çalışmalar yapmak, ayrıca KOBİlere yönelik, Sermaye Yönetimi, Organizasyon Yapılandırma konuarında faaliyetlerini yürütmek.

Proje İnceleme Komisyonu

Amacı: Derneğin yürüttüğü veya destek olduğu projelerde İş Etkinliği Değerlendirme, Değer Yönetimi, Yeniden Yapılanma gibi konularda çalışmalar yürütmek.